Czas zimowy najlepszy na peelingi!

Czas zimowy najlepszy na peelingi!

17 grudnia, 2020 0 przez admin

Mniejsze promieniowanie słoneczne i niskie temperatury to powód, dla którego warto zdecydować się na zabiegi kosmetyczne w sezonie zimowym. Mezoterapia, fotoodmładzanie, depilacja laserowa czy różnego rodzaju peelingi to zabiegi, które warto wykonać właśnie zimą.

Najlepszy sposób na szybką poprawę wyglądu skóry

Wiele kobiet zastanawia się, w jaki sposób szybko i skutecznie poprawić wygląd i kondycję swojej skóry. Odpowiedź na to pytanie może być tylko jedna – peeling! W skrócie, polega on na usunięciu defektów kosmetycznych lub zmian chorobowych z naskórka. Ważne jest to, aby stosować go na oczyszczoną i wilgotną skórę.

Dlaczego peeling skóry jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów w gabinetach kosmetycznych?

Regularne oczyszczanie swojej skóry to jeden z najważniejszych elementów jej pielęgnacji. Składają się na nią różne zabiegi, które fachowo wykonywane w gabinecie kosmetycznym pozwalają na długo zachować jej piękny i zdrowy wygląd. Takim zabiegiem jest przede wszystkim peeling, który potrafi zdziałać cuda. To właśnie usunięcie zalegającej warstwy martwej skóry, może zapobiec gromadzeniu się zanieczyszczeń i bakterii. Dzięki temu unikniemy zatykania się porów skóry i powstawania zaskórników. Stosując peeling skóry raz na jakiś czas, zapewnimy sobie również ochronę przed rozwojem trądzikowych zmian ropnych oraz powstawaniem nagniotów i modzeli.

Jakich efektów możemy spodziewać się po odpowiednio przeprowadzonym peelingu w salonie kosmetycznym?

Peeling to zabieg, którego efektem jest m.in.:

– usunięcie zanieczyszczenia skóry,
– bezbolesne i dokładne oczyszczenie skóry twarzy,
– usunięcie martwych komórek,
– sterylizowanie skóry (uwolnienie porów od nadmiaru łoju, bakterii oraz substancji toksycznych),
– regeneracja skóry oraz mięśni mimicznych,
– przyspieszenie mikrokrążenia,
– głębokie nawilżenie,
– poprawa wymiany jonowej,
– złagodzenie widoczności blizn,
– odmłodzenie, odświeżenie i regeneracja skóry,
– rozjaśnienie kolorytu skóry

Gdzie wykonać peeling?

Wszystkie zabiegi kosmetyczne powinniśmy wykonywać tylko i wyłącznie w sprawdzonych gabinetach kosmetycznych takich jak Dermedicus, którego ofertę można znaleźć pod adresem www.Dermedicus.eu. Zabiegi przeprowadzane na skórze wymagają odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Wybierając odpowiedni zespół specjalistów, możemy być pewni, że będziemy zadowoleni z uzyskanych efektów.